Dwa spotkania 27. kolejki 2. Bundesligi w Eleven Sports

Kibice w Niemczech w końcu mogą wykrzyczeć: „Wir sind zurück”, czyli „Jesteśmy z powrotem”. Po przerwie reprezentacyjnej wracają emocje w piłce klubowej. Niestety wciąż bez kibiców, ale sytuacja w tabeli 2. Bundesligi jest niezwykle interesująca i warto śledzić dwa weekendowe spotkania […]

Kibice w Niemczech w końcu mogą wykrzyczeć: „Wir sind zurück”, czyli „Jesteśmy z powrotem”. Po przerwie reprezentacyjnej wracają emocje w piłce klubowej. Niestety wciąż bez kibiców, ale sytuacja w tabeli 2. Bundesligi jest niezwykle interesująca i warto śledzić dwa weekendowe spotkania w tej lidze.

Lider tabeli, VfL Bochum podejmie u siebie czwarty Holstein Kiel. Gospodarze po przerwie reprezentacyjnej będą chcieli utrzymać prowadzenie. Obydwie drużyny zaliczyły zwycięstwo w swoich ostatnich potyczkach przed przerwą. W grudniu jednak górą byli zawodnicy z Kilonii. Początek spotkania w sobotę o 13:00.

Po dwóch zwycięstwach z rzędu, drugi w tabeli Hamburger SV tym razem zagra na wyjeździe z Hannoverem 96. Gospodarze w tym sezonie grają na własnym terenie bardzo dobrze. Są niepokonani w dziewiętnastu z ostatnich dwudziestu jeden spotkań. W pierwszej rundzie Die Roten wygrali na wyjeździe z Hamburgiem 1-0.