Dwie twarze Legii – Caernarfon znów rozbite! (WIDEO)

Legia Warszawa rozbija Caernarfon Town w wyjazdowym meczu 0:5, zapewniając sobie występ w trzeciej rundzie eliminacji do Ligi Konferencji Europy. Wynik dwumeczu to aż 11:0.

Z początku nic nie zapowiadało, aby spotkanie miało zakończyć się pogromem: częściowo rezerwowy skład, sześciobramkowa zaliczka, mecz na terenie Walijczyków, a do tego pierwsza połowa, w której Legioniści nie oddali ani jednego strzału na bramkę.

Na drugą część meczu podopieczni Goncalo Feio wyszli jednak odmienieni. Koncert, już w 46. minucie otworzył Bartosz Kapustka, natomiast niedługo później na listę strzelców wpisali się: Jędrzejczyk, Pekhart, Nsame i Barcia.

Kolejny eliminacyjny mecz Legii odbędzie się 8.08. Warszawianie podejmą wówczas Brøndby, które w dwumeczu pokonało kosowskie Llapi Podujevo 8:2. Ich dzisiejsze, rewanżowe spotkanie niespodziewanie zakończyło się jednak remisem 2:2.