Europejskie puchary w piłce ręcznej w Eurosporcie

Po opadnięciu emocji związanych z mundialem szczypiornistów rozkręcają się na nowo rozgrywki klubowe. Zmagania na parkietach Starego Kontynentu pokazuje Eurosport. Już we wtorek polscy kibice będą mogli oglądać dwa kluby znad Wisły. Zaległy mecz 10. kolejki Ligi Mistrzów z FC […]

Po opadnięciu emocji związanych z mundialem szczypiornistów rozkręcają się na nowo rozgrywki klubowe. Zmagania na parkietach Starego Kontynentu pokazuje Eurosport.

Już we wtorek polscy kibice będą mogli oglądać dwa kluby znad Wisły. Zaległy mecz 10. kolejki Ligi Mistrzów z FC Porto rozegra Łomża Vive Kielce, która po zeszłotygodniowej wygranej SG Flensburg-Handewitt spadło z pozycji lidera grupy A, mając jednak jeden mecz rozegrany mniej od Niemców. Z kolei tuż po spotkaniu mistrza Polski, na parkiet wybiegnie zespół wicemistrza, Orlen Wisła Płock. Nafciarze zagrają rewanżowe starcie fazy grupowej Ligi Europejskiej z Fivers Margareten – w pierwszym meczu Wisła wygrała 32:23, a po czterech rozegranych spotkaniach ma komplet punktów i prowadzi w grupie A.

Łomża Vive Kielce powróci na ekrany telewizorów już w czwartek, gdy w Brześciu zmierzy się z Mieszkowem. Drużyna zza naszej wschodniej granicy zajmuje trzecie miejsce w grupie A, mając jednak dość sporą stratę jak na ten etap rozgrywek to czołowej dwójki kielecko-flensburskiej. Pozostałe spotkania, zarówno Ligi Mistrzów, jak i wybrane mecze Ligi Europejskiej (w tym mecze rywali Wisły oraz francuskich drużyn, na który to rynek Eurosport również posiada prawa do transmisji) mają być pokazane też w Eurosport Playerze.

WTOREK – 9 LUTEGO 2021

18:30 Liga Mistrzów EHF – faza grupowa, grupa A: STUDIO
*(również o 20:30)


18:35 Liga Mistrzów EHF – faza grupowa, grupa B: RK CELJE PIVOVARNA LAŠKO – HC PPD ZAGREB 


18:45 Liga Mistrzów EHF – faza grupowa, grupa A: ŁOMŻA VIVE KIELCE – FC PORTO


20:35 Liga Mistrzów EHF – faza grupowa, grupa B: TELEKOM VESZPRÉM – FC BARCELONA


20:40 Liga Europejska EHF – faza grupowa. grupa A: AON FIVERS – ORLEN WISŁA PŁOCK


ŚRODA – 10 LUTEGO 2021

18:35 Liga Mistrzów EHF – faza grupowa, grupa B: HC MOTOR ZAPOROŻE – THW KIEL 


20:35 Liga Mistrzów EHF – faza grupowa, grupa B: HBC NANTES – AALBORG HÅNDBOLD 

CZWARTEK – 11 LUTEGO 2021

18:40 Liga Mistrzów EHF – faza grupowa, grupa A: MIESZKOW BRZEŚĆ – ŁOMŻA VIVE KIELCE 

About Wojciech Nowakowski