Faworyci górą: Manchester City 2:1 Watford – skrót meczu (WIDEO)

Manchester City wykonuje zadanie i zapewnia sobie awans do 1/8 finału Carabao Cup. Podopieczni Pepa Guardioli pokonali 2:1 drugoligowe Watford.

Szczególnie udana dla City była pierwsza część meczu. Wówczas Watford nie było w stanie wypracować sobie jakiejkolwiek sytuacji bramkowej, a Manchester – a i owszem. Okazje te zaowocowały w dwa gole. Pierwszego, w 5. minucie spotkania, dopisał sobie na konto Jeremy Doku, a niedługo przed zakończeniem pierwszej połowy, prowadzenie podwyższył Matheus Nunes.

Później jednak faworyci odrobinę spuścili z tonu, a cztery minuty przed końcem podstawowego czasu, drugoligowiec złapał kontakt. Tom Ince wpisał się na listę strzelców, zdobywając swojego trzeciego gola w barwach Watford, jednak w dalszym etapie rywalizacji, nic szczególnie interesującego się już nie wydarzyło. Manchester City wygrywa 2:1.