FC Barcelona 4:1 Bayern Monachium – skrót meczu: Kosmiczna forma Raphinii! (WIDEO)

blank

Hit 3. kolejki Ligi Mistrzów pada łupem FC Barcelony! Duma Katalonii pokonuje Bayern Monachium 4:1, po bramkach Raphinii i Roberta Lewandowskiego.

Wynik meczu został otwarty jeszcze przed upływem pierwszej minuty. Manuela Neuera pokonał Raphinia, co z perspektywy czasu było jedynie zapowiedzią koncertu, który zapewnił dziś kibicom Brazylijczyk. Bayern zareagował natychmiast. W 10. minucie piłkę w siatce umieścił Harry Kane, jednak…arbiter dopatrzył się spalonego. Chwilę później jednak Anglik dopiął swego, doprowadzając do remisu.

W dalszej fazie meczu jednak znów przenieśliśmy się pod bramkę Monachijczyków, a w 36. minucie na listę strzelców wpisał się nie kto inny, jak Robert Lewandowski. To jednak niejedyny cios Barcelony, który padł w końcówce pierwszej części rywalizacji – dziewięć minut później dublet skompletował Raphinia i przed przerwą mieliśmy już 3:1.

Druga połowa była już mniej dynamiczna, a jedynego gola, który padł w jej trakcie, strzelił…Raphinia! Już po raz trzeci. Niesamowity mecz 27-latka, który sprawia, że Katalończycy wygrywając z Bayernem wynikiem 4:1.