FC Porto 3:3 Manchester United – skrót meczu: Wielkie emocje w Porto! (WIDEO)

blank

Niezwykle zacięty mecz, będący jednocześnie hitem 2. kolejki Ligi Europy, pomiędzy FC Porto, a Manchesterem United, kończy się remisem 3:3.

Początek spotkania zwiastował długo wyczekiwane przełamanie Manchesteru. Wynik w 7. minucie otworzył Rashford, a po upływie trzynastu kolejnych minut, na listę strzelców dopisał się wracający do pierwszego składu po kontuzji Hojlund.

Entuzjazm „Czerwonych Diabłów” opadł jednak dość szybko. 27. minuta to bramka kontaktowa w wykonaniu Pepe, a po chwili do remisu doprowadził Aghehowa.

Porto, jak już złapało wiatr w żagle, to absolutnie nie zamierzało się zatrzymywać. Druga część meczu ledwo się rozpoczęła, tymczasem gospodarzy na prowadzenie wyprowadza 20-letni Samu Aghehowa, kompletując dublet. United zdołało jednak zebrać jeszcze siły, na ostatnią ripostę. Sytuację Manchesteru w doliczonym czasie gry uratował Harry Maguire, a ostateczny rezultat to 3:3. Warto zanotować, że przedtem czerwony kartonik obejrzał Bruno Fernandes – w drugim meczu z rzędu.