FEN 13: Summer Edition największą atrakcją weekendu ze sportami walki

Już 13 sierpnia w Gdynia Arenie odbędzie się kolejna odsłona gal MMA, organizowanych przez prężnie rozwijającą się Fight Exclusive Night. Tym razem w walce wieczoru zobaczymy Kamila Łebkowskiego i Piotra Hallmanna. Transmisja w Polsacie Sport i Polsacie.  Kamil Łebkowski i […]

Już 13 sierpnia w Gdynia Arenie odbędzie się kolejna odsłona gal MMA, organizowanych przez prężnie rozwijającą się Fight Exclusive Night. Tym razem w walce wieczoru zobaczymy Kamila Łebkowskiego i Piotra Hallmanna. Transmisja w Polsacie Sport i Polsacie. 

Kamil Łebkowski i Piotr Hallmann to doświadczeni zawodnicy MMA, którzy toczyli wiele pojedynków poza granicami naszego kraju. Pierwszy z nich notuje solidną passę 9 zwycięstw z rzędu, a dwa ostatnie odniesione na obcym terenie, muszą wzbudzać szczególny szacunek. Ashleigh Grimshaw i Yoshihiro Koyama to bardzo cenne skalpy z rekordzie Kamila Łebkowskiego. Dużo gorzej wygląda bilans Piotra Hallmanna w ostatnich walkach. „Płetwal” spełnił swoje marzenia, tocząc boje dla organizacji UFC. Początek miał bardzo obiecujący, bowiem zdołał pokonać Francisco Trinaldo. Kłopoty zaczęły się później, a Piotek przegrał aż 4 z 5 kolejnych pojedynków. Słabszy od naszego rodaka okazał się jedynie Yvan Edwards. Walka Łebkowskiego z Hallmannem będzie miała duże znaczenie dla obu wojowników. Akcje Kamila po pokonaniu byłego zawodnika UFC jeszcze bardziej pójdą w górę i kto wie, czy sam nie pokusi się o angaż w tej najbardziej prestiżowej organizacji świata. Z kolei Hallmann musi walczyć o pozostanie w czołówce polskiego MMA. Ewentualna porażka może strącić go w tej hierarchii bardzo nisko.

Fightcard gali FEN 13 Summer Edition:
Kamil Łebkowski – Piotr Hallmann
Marcin Gułaś – Michał Wlazło
Arkadiusz Wrzosek – Kryspin Kalski
Artur Bizewski – Marcin Szreder
Marian Ziółkowski – Jacek Kreft
Kamila Bałanda – Róża Gumienna
Marcin Stopka – Jarosław Gaschke
TBA – Bartłomiej Kopera

Na nudę mogą narzekać fani boksu zawodowego. Jedyną atrakcją weekendu będzie bowiem starcie utalentowanego Miguela Floresa z Ryanem Kielczewskim, Amerykaninem polskiego pochodzenia.

SOBOTA – 13 SIERPNIA 2016

03:00 Gala, Nowy Jork, USA: MIGUEL FLORES – RYAN KIELCZEWESKI na żywo
Fightklub
Komentarz: Piotr Momot


19:00 Fight Exclusive Night 13: KAMIL ŁEBKOWSKI – PIOTR HALLMANN na żywo
*(od 22:00 w Polsat HD)

Polsat Sport Fight HDPolsat Sport HDPolsat HDIpla

About 0a60d0xx