Final Four LM 2019/2020 szczypiornistów w nSport+

Choć sezon 2020/2021 w pełni, do dokończenia pozostały jeszcze poprzednie rozgrywki Ligi Mistrzów szczypiornistów. Turniej Final Four pokaże posiadacz praw do sezonu 2019/2020 – nSport+. Po zawieszeniu rozgrywek z powodu pandemii koronawirusa oraz odwołaniu fazy play-off w kwietniu Europejska Federacja […]

Choć sezon 2020/2021 w pełni, do dokończenia pozostały jeszcze poprzednie rozgrywki Ligi Mistrzów szczypiornistów. Turniej Final Four pokaże posiadacz praw do sezonu 2019/2020 – nSport+.

Po zawieszeniu rozgrywek z powodu pandemii koronawirusa oraz odwołaniu fazy play-off w kwietniu Europejska Federacja Piłki Ręcznej postanowiła zorganizować dokończenie Ligi Mistrzów w formie turnieju z udziałem dwóch najlepszych drużyn grup A i B. Zaplanowany na maj, a później przełożony na sierpień ostatecznie odbędzie się w ostatnich dniach roku 2020 w Lanxess Arenie w Kolonii.

W poniedziałkowych półfinałach THW Kiel zmierzy się z Telekomem Veszprém, a FC Barcelona z Paris Saint-Germain. W nowym sezonie Barcelona i Veszprém radzą sobie równie dobrze – w grupie B zajmują czołowe dwie pozycje, pomimo jednego meczu rozegranego mniej od trzeciego Motoru Zaporoże. W tej samej grupie rywalizuje zespół z Kilonii – rok 2020 kończy na piątym miejscu, mając za sobą m.in. porażkę z węgierską drużynę na początku grudnia. Z kolei Paris Saint-Germain, które często musiało przekładać swoje mecze w grupie A jest czwarte – z trzema wygranymi i trzema przegranymi na koncie.

PONIEDZIAŁEK – 28 GRUDNIA 2020

17:55 Liga Mistrzów EHF – Final Four, 1/2 finału: FC BARCELONA – PARIS SAINT-GERMAIN na żywo

Komentarz: Krzysztof Bandych, Piotr Karpiński

20:25 Liga Mistrzów EHF – Final Four, 1/2 finału: THW KIEL – TELEKOM VESZPRÉM na żywo

Komentarz: Robert Skrzyński, Artur Kwiatkowski

WTOREK – 29 GRUDNIA 2020

17:55 Liga Mistrzów EHF – Final Four, mecz o 3. miejsce: ??? – ??? na żywo

Komentarz: Robert Skrzyński, Artur Kwiatkowski

20:25 Liga Mistrzów EHF – Final Four, finał: ??? – ??? na żywo

Komentarz: Szymon Ratajczak, Piotr Bugajny

22:15
Liga Mistrzów EHF – Final Four: CEREMONIA MEDALOWA na żywo

Komentarz: Szymon Ratajczak, Piotr Bugajny

About Wojciech Nowakowski