Finał PGE Ekstraligi: Fogo Unia Leszno – Betard Sparta Wrocław i derby Ziemi Lubuskiej w nSport+

Która drużyna przejdzie do historii jako Mistrz Polski 2017? Kto wygra derby Ziemi Lubuskiej i zdobędzie brązowy medal MP? Pierwsze mecze finałów PGE Ekstraligi już w tą niedzielę.

Rewanże półfinałowe zakończyły się remisami po 45, najwięcej emocji wzbudziło spotkanie Cash Broker Stali Gorzów z Betardem Spartą Wrocław. Gorzowianie po 11 biegach prowadzili 39:27 i myśleli już o decydujących meczach o tytuł. Ostatnie cztery biegi będą się śniły drużynie z województwa lubuskiego po nocach, finał, który był tak blisko, pozostał tylko marzeniem. Na pocieszenie w meczu o 3. miejsce obrońcy tytułu spotkają się z sąsiadami zza miedzy, Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra. Derby Ziemi Lubuskiej będą bez wątpienia marketingowym sukcesem, można się spodziewać kompletu na trybunach. Transmisja o 16:30 w nSport+.

A o 19 czas na wielki finał. Leszno, miejscowa Fogo Unia kontra Betard Sparta Wrocław. Czy którejś z drużyn uda się już w pierwszym meczu zapewnić komfortową przewagę? A może mecze finałowe będą wyrównane tak samo jak półfinały? Transmisja w nSport+.

pasek2

NIEDZIELA – 17 WRZEŚNIA 2017

16:00 PGE Ekstraliga – mecz o 3 miejsce: STUDIO na żywo


16:30 
PGE Ekstraliga – mecz o 3 miejsce: CASH BROKER STAL GORZÓW – EKANTOR.PL FALUBAZ ZIELONA GÓRA na żywo


18:30 
PGE Ekstraliga – Finał: STUDIO na żywo


19:00 
PGE Ekstraliga – Finał: FOGO UNIA LESZNO – BETARD SPARTA WROCŁAW  na żywo


20:45 
Magazyn PGE EKSTRALIGA na żywo


22:15 
Magazyn MOTOGAMIA premiera.200

pasek2