Finał Pucharu Polski w siatkówce kobiet w Polsacie Sport

Wczorajsze półfinały Pucharu Polski wyłoniły finalistki tych rozgrywek, które już dzisiaj zmierzą się w Nysie. Transmisja tego spotkania w Polsacie Sport. O 14:45 rozpocznie się starcie Chemika Police z drużyną Developres Skyres Rzeszów. We wczorajszych półfinałach obie ekipy rozprawiły się […]

Wczorajsze półfinały Pucharu Polski wyłoniły finalistki tych rozgrywek, które już dzisiaj zmierzą się w Nysie. Transmisja tego spotkania w Polsacie Sport.

O 14:45 rozpocznie się starcie Chemika Police z drużyną Developres Skyres Rzeszów. We wczorajszych półfinałach obie ekipy rozprawiły się ze swoimi rywalkami 3-0, więc z pewnością przystąpią do dzisiejszej potyczki dość wypoczęte. Te pierwsze pewnie pokonały zespół MKS- SAN-Pajda Jarosław, natomiast drugie w łatwy sposób uporały się z DPD Legionovią Legionowo. Oba kluby występujące w dzisiejszym finale dominują również w lidze, siatkarki z województwa zachodniopomorskiego są liderkami z przewagą zaledwie jednego punkta nad rzeszowiankami. Warto dodać, że w zeszłym roku w decydującym meczu Pucharu Polski Chemik również spotkał się z Developres i wówczas był górą. Jak będzie tym razem? Odpowiedź na to pytanie poznamy za kilka godzin.

NIEDZIELA – 8 MARCA 2020

14:45 Puchar Polski – finał: GRUPA AZOTY CHEMIK POLICE – DEVELOPRES SKYRES RZESZÓW 
Polsat Sport HDIpla

About Eryk Waniek

Pasjonat angielskiej piłki, Madridista od małego, oddany kibic Radomiaka, sympatyk Czarnych Radom.