Final Six Ligi Narodów kobiet w Polsacie

Przed nami Final Six pierwszej edycji siatkarskiej Ligi Narodów kobiet. Udział w niej weźmie pięć najlepszych zespołów fazy grupowej oraz gospodarz – Chiny.  W grupie A będziemy mieli przyjemność oglądać Chinki, Brazylijki i Holenderki. Wszystkie trzy ekipy pokazują bardzo wysoki […]

Przed nami Final Six pierwszej edycji siatkarskiej Ligi Narodów kobiet. Udział w niej weźmie pięć najlepszych zespołów fazy grupowej oraz gospodarz – Chiny. 

W grupie A będziemy mieli przyjemność oglądać Chinki, Brazylijki i Holenderki. Wszystkie trzy ekipy pokazują bardzo wysoki poziom sportowy, ale wydaje się, że dzisiaj to gospodynie dysponują najmniejszą siłą ognia. Na pewno jednak są w stanie pokonać w pojedynczym meczu bardziej renomowane rywalki i od soboty walczyć o medale. Pewniakiem do wyjścia z grupy wydają się być oczywiście „Canarinhos”.

Można chyba śmiało stwierdzić, że grupa B będzie trochę mniej interesująca. Zmierzą się w niej Amerykanki, Turczynki i Serbki. W (nie)idealnym świecie, gdzie zawsze teoretycznie najlepszy wygrywa, górą byłyby reprezentantki Stanów Zjednoczonych. Ekipa ta musi jednak uważać, bowiem ich przeciwniczki pokazały w pierwszej fazie Ligi Narodów siatkówkę na naprawdę kosmicznym poziomie. Jeśli tę formę przełożą na turniej finałowy, faworyta nie sposób wskazać.

W sobotę i niedzielę będziemy oglądać już rywalizację w strefie medalowej. Bardzo trudno wyrokować, kto się w niej znajdzie. Jedno jest jednak pewne – będziemy mieli przyjemność oglądać żeńską siatkówkę na najwyższym możliwym levelu.

pasek2

ŚRODA – 27 CZERWCA 2018

08:50 Liga Narodów – Final Six, grupa B: USA – TURCJA na żywo
Ipla

13:00 
Liga Narodów – Final Six, grupa A: CHINY – HOLANDIA na żywo
Polsat Sport HDIpla

CZWARTEK – 28 CZERWCA 2018

08:50 Liga Narodów – Final Six, grupa B: SERBIA – TURCJA na żywo
Ipla

13:00 
Liga Narodów – Final Six, grupa A: BRAZYLIA – HOLANDIA na żywo
Polsat Sport HDIpla

PIĄTEK – 29 CZERWCA 2018

08:50 Liga Narodów – Final Six, grupa B: USA – SERBIA na żywo
Ipla

14:30 
Liga Narodów – Final Six, grupa A: CHINY – BRAZYLIA na żywo
Polsat Sport HDIpla

SOBOTA – 30 CZERWCA 2018

08:50Liga Narodów – Final Six, 1/2 Finału: ??? – ??? na żywo
Ipla

13:30Liga Narodów – Final Six, 1/2 Finału: ??? – ??? na żywo
Polsat Sport HDIpla

NIEDZIELA – 1 LIPCA 2018

08:50Liga Narodów – Final Six, mecz o 3 miejsce: ??? – ??? na żywo
Ipla

12:50Liga Narodów – Final Six, Finał: ??? – ??? na żywo
Ipla

pasek2

About 0a60d0xx