Finlandia 1:3 Anglia – skrót meczu. Synowie Albionu pewnie zgarniają trzy punkty! [WIDEO]

Harry Kane | Anglia 2024

Reprezentacja Anglii wygrała trzeci mecz w bieżącym sezonie Ligi Narodów. W spotkaniu 4. kolejki Synowie Albionu okazali się lepsi od Finlandii, wygrywając 3:1.

Pierwsza połowa dzisiejszej potyczki w zasadzie od samego początku była bardzo wyrównana. Obie reprezentacje miały swoje sytuacje, ale skuteczniejsi okazali się goście, którzy wyszli na prowadzenie w 18. minucie za sprawą Jacka Grealisha. Do przerwy mogliśmy jeszcze zobaczyć kolejne gole, ale obie drużyny miały duży problem z celnością strzałów i Anglia do szatni zeszła z minimalnym prowadzeniem. W drugiej połowie obraz meczu troszkę się zmienił, bo większą przewagę mieli goście. Dążyli oni do podwyższenia prowadzenia i udało im się to w 74. minucie, gdy kapitalnego gola z rzutu wolnego strzelił Trent Alexander-Arnold. Synowie Albionu chwilę później poszli za ciosem i mieliśmy już 0:3. Tym razem na listę strzelców wpisał się Declan Rice. Finowie wiedzieli, że nie mają już szans na korzystny rezultat, ale chcieli honorowo zakończyć ten mecz i w 87. minucie strzelili gola za sprawą Arttu Hoskonena. Ostatecznie jednak to Anglia była dziś lepszą drużyną i dzięki wygranej 3:1 odniosła kolejne zwycięstwo w Lidze Narodów.