Fortuna 1. Liga i 2. Liga w Polsaacie Sport i w TVP!

Już w najbliższy weekend na antenach Polsatu Sport i TVP 3 będziemy mogli obejrzeć transmisje meczów Fortuny 1. Ligi i 2. Ligi, gdzie wciąż trwa zacięta walka o cenne ligowe punkty. W sobotę wieczorem w Jastrzębiu Zdroju dojdzie do pojedynku […]

Już w najbliższy weekend na antenach Polsatu Sport i TVP 3 będziemy mogli obejrzeć transmisje meczów Fortuny 1. Ligi i 2. Ligi, gdzie wciąż trwa zacięta walka o cenne ligowe punkty.

W sobotę wieczorem w Jastrzębiu Zdroju dojdzie do pojedynku GKS Jastrzębie – ŁKS Łódź. Gospodarze sobotniej rywalizacji zajmują szóste miejsce w ligowej tabeli, lecz nie mają już szans na awans. Zupełnie inaczej wygląda sytuacja ŁKS-u, który prawdopodobnie już niebawem będzie cieszył się z powrotu do najwyższej klasy rozgrywkowej. Wciąż jednak ich przewaga nad Stalą Mielec, która wynosi siedem punktów nie daje całkowitej pewności. Jesienią Rycerze Wiosny okazali się lepsi od GKS-u wygrywając 2:0. Jak będzie tym razem?

W niedzielę na antenie TVP 3 po raz kolejny obejrzymy spotkanie 2. Ligi. Tym razem kamery Telewizji Polskiej zagoszczą w Toruniu, gdzie trzecia w tabeli Elana podejmie wicelidera GKS Bełchatów. Sytuacja na trzecim stopniu rozgrywkowym w Polsce wygląda bardzo napięcie. Liderujący Radomiak ma tylko jeden punkt przewagi nad drugim Bełchatowem, ten zaś tylko o jedno „oczko” wyprzedza Elanę, którą ściga Widzew. Jesienią w starciu obu ekip padł bezbramkowy remis. W niedzielnym meczu czekamy na większe emocje, które powinna zagwarantować olbrzymia stawka tego spotkania.

SOBOTA – 4 MAJA 2019

20:40 Fortuna 1. Liga – 32. kolejka: GKS 1962 JASTRZĘBIE – ŁKS ŁÓDŹ na żywo
Polsat Sport HD
Ipla
Komentarz: Szymon Rojek – Janusz Kudyba (z Jastrzębia-Zdroju)

NIEDZIELA – 5 MAJA 2019

13:00 2. Liga – 32. kolejka: ELANA TORUŃ – GKS BEŁCHATÓW na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Hubert Bugaj (z Torunia)

About 0a60d0xx