W niedzielę Gabriel Waliszko poinformował o swoim odejściu z Canal+. Dzisiaj Motowizja ogłosiła, że został on szefem żużla w tej stacji.
Gabriel Waliszko od 2006 roku był związany ze swoim pracodawcą – najpierw jako dziennikarz nSport, a później w nc+, po fuzji platformy n z Canal+. Decyzję o odejściu z Canal+ dziennikarz przekazał podczas niedzielnego LIVE’a na swoim profilu na Facebooku.
We wtorek Motowizja poinformowała, że Waliszko będzie szefem projektu żużlowego w tej stacji. Przypomnijmy, że Motowizja kupiła prawa do pokazywania 2. Ligi Żużlowej i planuje transmisje z wszystkich spotkań najniższej klasy rozgrywkowej w Polsce. Ponadto każda kolejka ma być podsumowana w dedykowanym magazynie, który będzie emitowany w środku tygodnia.
Sam dziennikarz w rozmowie z oficjalnym portalem ligi zapowiada, że na początku nie będzie pojawiał się przed kamerą. Wkrótce powinniśmy poznać także nazwiska pozostałych członków żużlowej redakcji Motowizji.
Udostępnij w social mediach:
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.