GKS Tychy 0:3 ŁKS – skrót meczu: Marazmu w Tychach ciąg dalszy

Aktualnie trwający sezon Betclic 1. Ligi, jest dla GKSu Tychy wręcz fatalny. Zawodnicy z województwa śląskiego uciułali zaledwie dziesięć punktów w dwunastu meczach, a dzisiejsza porażka na własnym terenie 0:3 z ŁKSem, dobitnie pokazuje, że nic się w tej kwestii nie zmieniło.

Goście przez większość spotkania znacząco przeważali, co znalazło swoje odzwierciedlenie w wyniku. Pierwsza połowa przyniosła za sobą dwa szybkie ciosy ze strony Feiertaga i Pirulo. Ten pierwszy otworzył wynik w 33. minucie, natomiast doświadczony Hiszpan dołożył swoje trafienie zaledwie dwie minuty później. Chwilę po rozpoczęciu drugiej połowy, dzisiejszą wyższość niedawnego Ekstraklasowicza przypieczętował Arasa, ustalając rezultat na 0:3.