Goście postawili opór, jednak to nie wystarczyło: Liverpool 2:0 Bologna – skrót meczu (WIDEO)

Liverpool pokonuje Bologne 2:0, notując drugie zwycięstwo w trakcie bieżącej edycji Ligi Mistrzów.

Choć ekipa z Bolonii w żadnym wypadku nie zamierzała odpuszczać i postawiła dziś Liverpoolowi dość trudne warunki, „The Reds” wykazali się ogromną determinacją i mimo wszystko nie dali szans swojemu rywalowi. Pierwszą bramkę w 11. minucie zdobył Mac Allister.

Piętnaście minut przed końcem podstawowego czasu, zwycięstwo Liverpoolu przypieczętował Salah. Kapitalne uderzenie Egipcjanina pozbawiło już raczej w przypadku gości większych nadziei na urwanie punktów angielskiemu gigantowi. Przedtem bliski zdobycia bramki był jeszcze Kacper Urbański, ale sytuację uratował Alisson.