Grand Prix Węgier F1 na antenie Eleven Sports 1

Kierowcy Formuły 1 już przygotowują się do trzeciego wyścigu sezonu. Trzeci weekend i trzecia odsłona rywalizacji. Szybkie tempo chyba jednak nie przeszkadza kierowcom.  Po dwóch tygodniach spędzonych w Austrii zawodnicy w końcu zmieniają miejsce ścigania. Wszystkie ekipy udają się na […]

Kierowcy Formuły 1 już przygotowują się do trzeciego wyścigu sezonu. Trzeci weekend i trzecia odsłona rywalizacji. Szybkie tempo chyba jednak nie przeszkadza kierowcom. 

Po dwóch tygodniach spędzonych w Austrii zawodnicy w końcu zmieniają miejsce ścigania. Wszystkie ekipy udają się na Węgry. Na Hungaroringu odbędzie się tylko jeden wyścig. Później kierowców czeka dwa tygodnie przerwy i kolejny podwójny weekend na torze Silverstone. Znamy już także dwa nowe miejsca, które znalazły się w kalendarzu. Dotychczas, ostatnim potwierdzonym wyścigiem było Grand Prix Włoch na torze Monza, które odbędzie się 6 września. Tydzień później kierowcy wezmą udział w wyścigu na torze Mugello. Włoski obiekt po raz pierwszy będzie gościł zmagania F1. 27 września oczy fanów królowej sportów motorowych będą skierowane na Soczi, gdzie odbędzie się Grand Prix Rosji, podczas którego na tor mają zostać wpuszczeni kibice.

Po dwóch wyścigach sezonu na czele klasyfikacji generalnej znajduje się Valtteri Bottas. Fin, który zwyciężył w pierwszym etapie rywalizacji na Red Bull Ringu, podczas drugiej odsłony zmagań uplasował się na drugiej pozycji. Ustąpił miejsca tylko swojemu koledze z drużyny. Lewis Hamilton nie miał sobie równych. Na najniższym stopniu podium zawody ukończył Max Verstappen.

PIĄTEK – 17 LIPCA

10:30 Formuła 1 – Grand Prix Węgier: STUDIO na żywo
*(również o 12:40)
Ipla

10:55 
Formuła 1 – Grand Prix Węgier: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

14:30 
Formuła 1 – Grand Prix Węgier: STUDIO na żywo
*(również o 16:40)
Ipla

14:55 Formuła 1 – Grand Prix Węgier: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

SOBOTA – 18 LIPCA

11:30 Formuła 1 – Grand Prix Węgier: STUDIO na żywo
*(również o 13:10)
Ipla
Studio: Maciej Jermakow

11:55 Formuła 1 – Grand Prix Węgier: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

14:00 Formuła 1 – Grand Prix Węgier: STUDIO na żywo
*(również o 16:20)
Ipla
Studio: Maciej Jermakow

14:55 Formuła 1 – Grand Prix Węgier: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla


NIEDZIELA – 19 LIPCA

13:00 Formuła 1 – Grand Prix Węgier: STUDIO na żywo
Ipla

15:05 Formuła 1 – Grand Prix Węgier: WYŚCIG na żywo
Ipla

17:10 Formuła 1 – Grand Prix Węgier: STUDIO na żywo
Ipla

About Michał Winiarczyk