Haaland jest niesamowity! West Ham 1:3 Manchester City – skrót meczu

Erling Haaland 1 | Manchester City 2023

W sobotnie popołudnie, Manchester City zrobił kolejny kroczek w kierunku upragnionej obrony tytułu Mistrza Anglii i pewnie pokonał West Ham, w meczu wyjazdowym. Bohaterem został Haaland, który zanotował kolejnego już hat-tricka.

Szczególnie dynamiczna w trakcie omawianego spotkania, była pierwsza połowa. Wówczas padły trzy bramki: pierwszą, w 10. minucie, zanotował nie kto inny jak Haaland, który z niewielkiej odległości wykorzystał błąd obrony West Hamu. Po chwili jednak Ruben Dias niefortunnie wpakował piłkę do własnej bramki i na tabeli ponownie widniał wynik remisowy.

Reszta meczu należała już jednak do Manchesteru: w 30. minucie Norweg wyprowadził swoją ekipę na prowadzenie, a 10 minut przed upływem podstawowego czasu gry, ustalił wynik meczu na 1:3.