Hiszpania 3:0 Serbia – skrót meczu: Udany rewanż za niespodziankę w pierwszym meczu (WIDEO)

Hiszpania | 2024

Hiszpania pokonuje Serbię 3:0, w meczu 4. kolejki Ligi Narodów UEFA.

Choć faworyt przed tym starciem był oczywisty, warto zanotować, że poprzedni mecz pomiędzy tymi drużynami, niespodziewanie zakończył się bezbramkowym remisem. Dziś, na własnym terenie, Hiszpanie byli jednak bezlitości dla podopiecznych Dragana Stojkovicia. Wynik został otwarty bardzo szybko, bo już w 5. minucie. Wówczas do bramki trafił Laporte, a w dalszym etapie rywalizacji, gospodarze byli stroną wyraźnie przeważającą.

Mimo wszystko na kolejne trafienie musieliśmy odrobinę poczekać. W 54. minucie kapitalną szansę miał Alvaro Morata, który jednak zmarnował rzut karny. Jedenaście minut później Hiszpan się zrehabilitował, a następnie coś od siebie dołożył jeszcze Baena.