Hit 4. kolejki Tauron 1. Ligi oraz cała 2. kolejka PlusLigi na kanałach Polsatu Sport

Telewizja Polsat Sport zaprezentuje hitowe starcie na zapleczu PlusLigi oraz wszystkie mecze 2. kolejki tejże ligi. Kto z kim zmierzy się w weekend?

CZWARTEK – 8 PAŹDZIERNIKA

Spadkowicz z PlusLigi MKS Będzin zagra na własnej hali z zespołem Norwid Częstochowa. Dla siatkarzy z Będzina będzie to pierwszy mecz w tym sezonie na własnej hali. We wcześniejszych kolejkach ogrywali 3:1 SMS Spałę, 3:0 Legię Warszawę oraz 3:2 Gwardię Wrocław. Zawodnicy Norwidu Częstochowa dotychczas rozegrali wszystkie mecz na własnej hali. Najpierw przegrali 1:3 z Olimpią Sulęcin, a następnie ograli 3:1 Krispol Wrześnię i 3:2 Legię Warszawę.

PIĄTEK – 9 PAŹDZIERNIKA

2. kolejkę PlusLigi zainauguruje mecz Jastrzębskiego Węgla ze Stalą Nysa. Gospodarze ograli na początku sezonu z Luk-iem Lublin, natomiast Stal Nysa przegrała 0:3 z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. W zeszłym sezonie na hali w Kędzierzynie Jastrzębski ograł Stal 3:0. Czy tym razem będzie podobnie? W drugim starciu tego dnia Projekt Warszawa zmierzy się z Cuprum Lubin. Gospodarze pewnie wygrali kolejkę temu w Radomiu z Czarnymi. Cuprum na własnej hali uległ 1:3 ze Skrą Bełchatów.

SOBOTA – 10 PAŹDZIERNIKA

Sobotę z PlusLigą otworzy starcie Czarnych Radom z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. Siatkarze z Radomia jeszcze nigdy nie wygrali z ZAKSĄ. Mecz przed własną publicznością będzie więc dobrą okazją, aby dokonać tego pierwszy raz! Do Katowic na mecz z GKS-em przyjedzie Asseco Resovia. Obie drużyny zaczęły ten sezon od wygranej. GKS ograł u siebie 3:2 Trefl Gdańsk, natomiast Asseco wygrało w Olsztynie z AZS-em 3:0. Dla jednej z ekip będzie to pierwsza porażka w sezonie. Kolejkę zakończy mecz Ślepska Suwałki z Lukiem Lublin. Obie drużyny przegrały swoje pierwsze mecze po 1:3. Będzie to pierwsze starcie tych drużyn w historii. Kto wejdzie w tę rywalizację lepiej?

CZWARTEK – 8 PAŹDZIERNIKA

20:30 Tauron 1. Liga – 4. kolejka: MKS BĘDZIN – EXACT SYSTEMS NORWID CZĘSTOCHOWA 


PIĄTEK – 9 PAŹDZIERNIKA

17:30 PlusLiga – 2. kolejka: JASTRZĘBSKI WĘGIEL – STAL NYSA


20:30 PlusLiga – 2. kolejka: PROJEKT WARSZAWA – CUPRUM LUBIN

SOBOTA – 10 PAŹDZIERNIKA

14:45 PlusLiga – 2. kolejka: CERRAD ENEA CZARNI RADOM GRUPA AZOTY ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE 


17:30 PlusLiga – 2. kolejka: GKS KATOWICE ASSECO RESOVIA RZESZÓW 


20:30 PlusLiga – 2. kolejka: ŚLEPSK MALOW SUWAŁKI LUK POLITECHNIKA LUBLIN