Hit kolejki na remis: Bayern Monachium 1:1 Bayer Leverkusen – skrót meczu

blank

Czas na starcie gigantów! Rewelacja zeszłego sezonu i aktualny Mistrz Niemiec – Bayer Leverkusen – zmierzył się na wyjeździe z Bayernem Monachium, w ramach 5. kolejki niemieckiej Bundesligi. Choć z samego przebiegu spotkania wynikałoby, że Monachijczycy byli dziś drużyną pewniejszą, spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1.

Jedyne bramki, które kibice mieli okazję obejrzeć w trakcie dzisiejszego spotkania, padły tuż po upływie drugiego kwadransu, w niewielkim odstępie czasowym. Najpierw w 31. minucie, po bramce z woleja, wynik na korzyść podopiecznych Xabiego Alonso, otworzył Andrich. Zaledwie 8 minut później na tabeli widniał już jednak wynik remisowy, a pierwsze trafienie w obecnym sezonie celebrował Aleksandar Pavlović.

Choć w drugiej połowie również mieliśmy okazję obejrzeć kilka sytuacji bramkowych, żadna z nich nie zmieniła już ustalonego przez 20-letniego Niemca rezultatu. Bayer i Bayern podzielili się punktami.