Hit w Zabrzu. Pierwsze mecze 1/2 finału Pucharu Polski w Polsacie Sport i Super Polsat

Rozgrywki o Puchar Polski wkraczają w decydującą fazę. Na placu boju zostały tylko cztery drużyny- Górnik Zabrze, Legia Warszawa, Korona Kielce i Arka Gdynia. Które z nich po pierwszych meczach półfinałowych będą bliżej awansu do wielkiego finału? Transmisje w Polsacie Sport i Super Polsat.

Jako pierwsi swój mecz rozegrają piłkarze w Zabrzu, gdzie w hitowym spotkaniu Górnik Zabrze zmierzy się z Legią Warszawa. Obie drużyny w obecnym sezonie spotkały się dwukrotnie w Lotto Ekstraklasie -w Zabrzu Górnik wygrał z Legią 3:1, zaś w Warszawie obecni mistrzowie Polski pokonali beniaminka 1:0. W rundzie wiosennej obie drużyny nie zachwycają swoją grą. Czy Górnik powtórzy osiągniecie z zeszłorocznej edycji Pucharu Polski, kiedy to w 1/16 finału pokonał Legię po dogrywce 3:2 i wyeliminował drużynę ze stolicy z tych rozgrywek? Czy jednak Legia udanie zrewanżuję się za tą porażkę? Początek transmisji we wtorek o 17:55.

Dzień później będziemy świadkami drugiego półfinału w którym Korona Kielce zagra z Arką Gdynia. Gospodarze w obecnym sezonie bardzo dobrze sobie radzą w Pucharze Polski czego dowodem jest ich obecność w półfinale tych rozgrywek. Dochodząc do tej fazy rozgrywek po drodze wyeliminowali: Zagłębie Sosnowiec(po dogrywce), Wisłę Kraków i Zagłębie Lubin. Ubiegłoroczny zdobywca Pucharu Polski, czyli Arka Gdynia również i w tym sezonie ma dużą szansę na awans do finału tych rozgrywek. Mimo trudnych meczów z I-ligowcami w dwóch poprzednich fazach Pucharu Polski Arkowcy pokazali, że w ostatnim czasie dobrze sobie radzą w tych rozgrywkach. Czy potwierdzą to w meczu z Koroną? Czy może to jednak popularne Scyzory będą górą? Transmisja od godziny 17:55.

WTOREK – 3 KWIETNIA 2018

16:30 Puchar Polski – 1/2 finału: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

17:55
Puchar Polski – 1/2 finału: GÓRNIK ZABRZE – LEGIA WARSZAWA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Mateusz Borek – Tomasz Hajto

ŚRODA – 4 KWIETNIA 2018

17:00 Puchar Polski – 1/2 finału: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Marcin Feddek – Krzysztof Sobieraj, Roman Kołtoń (z Kielc)
Reporter: Paweł Ślęzak

17:55 Puchar Polski – 1/2 finału: KORONA KIELCE – ARKA GDYNIA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Bożydar Iwański – Paweł Golański (z Kielc)