Holandia – Turcja: gdzie obejrzeć? Transmisja tv, stream online (6.07.2024)

Rewelacyjne emocje czekają na kibiców futbolu 6 lipca 2024 roku, gdy na Olympiastadionie w Berlinie o godzinie 21:00 zmierzą się reprezentacje Holandii i Turcji w ramach ćwierćfinału Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2024. Spotkanie obiecuje być jednym z kluczowych momentów turnieju, a jego transmisję będzie można śledzić zarówno w telewizji, jak i online. W dalszej części przedstawiamy, gdzie można oglądać mecz na żywo, zarówno za darmo, jak i w opcjach płatnych.

Holandia – Turcja: gdzie oglądać?

Transmisja meczu Holandia – Turcja w telewizji odbędzie się na kanałach TVP 1 i TVP Sport. Oglądanie online jest możliwe na platformach Pilot WP, Canal+online, Gonet TV, MEGOGO, Sweet.tv oraz bezpłatnie na sport.tvp.pl.

Holandia – Turcja, transmisja za darmo online

Transmisję ze spotkania można oglądać za darmo na stronie internetowej sport.tvp.pl, a także w aplikacji TVP Sport. Ze strony internetowej sport.tvp.pl można korzystać na komputerach, a w aplikacji TVP Sport transmisje można oglądać na smartfonach i tabletach (Android, iOS), telewizorach smart tv i innych urządzeniach (Chromecast, Android TV, Samsung, LG). Kanał TVP Sport, na którym pokazywany będzie mecz jest też dostępny bez opłat w naziemnej telewizji cyfrowej oraz w kablówkach i na platformach satelitarnych.

Holandia – Turcja, transmisja meczu online

Transmisję z meczu można oglądać nie tylko na darmowych serwisach, ale też w płatnych serwisach streamingowych Pilot WP, CANAL+ Online oraz Megogo. W ofercie tych platform można znaleźć szeroki wybór pakietów, wśród których warto wyróżnić te, dzięki którym można obejrzeć transmisję z dzisiejszego meczu – szczegóły poniżej:

  • Pilot WP » pakiet „Starter Plus” dostępny jest w ramach płatności odnawialnej za 19,99 zł / 30 dni, a w przypadku płatności jednorazowej za 24,99 zł / 30 dni;
  • CANAL+ Online » pakiet “Canal+” z dostępem do TVP Sport, TVP 1 i TVP 2 za 39 zł / miesiąc;
  • Megogo » pakiet “Startowy” za 9,99 zł / 30 dni.

Każdy z serwisów, na którym dostępna jest transmisja meczu dostępny jest jako strona internetowa i aplikacja, dzięki czemu transmisję można obejrzeć m.in. na komputerze, smartfonie, tablecie, telewizorze smart tv i innych urządzeniach.

Pakiet "Starter Plus" za 19,99 zł / mies. Oglądaj w WP Pilot
Pakiet "Canal+" z TVP Sport za 39 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Startowy" za 9,99 zł / mies. Oglądaj w Megogo