I to się nazywa wejście smoka! Club Brugge 0:3 Borussia Dortmund – skrót meczu (WIDEO)

Borussia Dortmund pokonuje Brugge 3:0 w środowym spotkaniu pierwszej kolejki Ligi Mistrzów. Choć przewaga podopiecznych Nuriego Sahina nad belgijskim zespołem jest pokaźna, w samym meczu długo utrzymywał się bezbramkowy remis.

Momentem zwrotnym dla widowiska była 68. minuta meczu. Wówczas Sabitzera zmienił Jamie Gittens, który podobnie jak w inauguracyjnej kolejce Bundesligi przeciwko Eintrachtowi, świeżo po wejściu na murawę zanotował dublet, znacząco przyczyniając się do zainkasowania kompletu punktów przez drużynę gości. Wspomniany Anglik otworzył wynik meczu w 76. minucie, a 240 sekund przed zakończeniem podstawowego czasu gry, podniósł wynik, przypieczętowując wygraną Borussii.

Na deser – wynik, po rzucie karnym, ustalił jeszcze Guirassy, a Borussia wygrywa omawiane spotkanie trzema bramkami.