IFAF Champions League 2016 w Polsat Sport News!

Takiego wydarzenia na polskiej ziemi jeszcze nie było. W najbliższy weekend we Wrocławiu odbędzie się bowiem Final Four Ligi Mistrzów Futbolu Amerykańskiego. Gospodarzem turnieju jest Panthers Wrocław. Transmisje z Wrocławia jedynie w Polsat Sport News.  Dla klubu z Wrocławia może […]

Takiego wydarzenia na polskiej ziemi jeszcze nie było. W najbliższy weekend we Wrocławiu odbędzie się bowiem Final Four Ligi Mistrzów Futbolu Amerykańskiego. Gospodarzem turnieju jest Panthers Wrocław. Transmisje z Wrocławia jedynie w Polsat Sport News. 

Dla klubu z Wrocławia może to być najlepszy sezon w historii istnienia. Mogą zdobyć już trzecie trofeum w tym sezonie. Przed dwoma tygodniami zdobyli mistrzostwo polski juniorów. Przed tygodniem zdeklasowali Seahawks Gdynia w SuperFinale TopLigi i zdobyli krajowy czempionat. Teraz stoją przed historycznym wydarzeniem.

Tegoroczny start w Lidze Mistrzów jest debiutanckim sezonem w tych rozgrywkach. Przez fazę grupową nowi mistrzowie polski przeszli jak burza, notując dwa zwycięstwa. Przez co mają teoretycznie słabszego rywala w półfinale tych rozgrywkach. W piątek zmierzą się austriackim klubem Danube Dragons. Drugą parę półfinalistą stworzą Istanbul Koç Rams oraz Milano Seamen. Zwycięzcy obu spotkań zmierzą się w niedzielnym wielkim finale.

Dla Wrocławia jest to też ostatni sprawdzian przed przyszłorocznymi Igrzyskami Sportów Nieolimpijskich. Gdzie futbol amerykański będzie jedną z najważniejszych dyscyplin.

pasek2

PIĄTEK – 22 LIPCA 2016

18:50 IFAF Champions League 2016 – 1/2 Finału: PANTHERS WROCŁAW – DANUBE DRAGONS na żywo
Polsat Sport News Ipla
Komentarz: Andrzej Kostyra – Waldemar Kasta

NIEDZIELA – 22 LIPCA 2016

13:50 IFAF Champions League 2016 – Finał: ??? – ??? na żywo
Polsat Sport News Ipla
Komentarz: Andrzej Kostyra – Waldemar Kasta
pasek2

About 0a60d0xx