Inter 3:2 Torino – skrót meczu. Mistrzowie Włoch minimalnie wygrywają! [WIDEO]

Lautaro Martinez | Inter Mediolan 2024

Inter z czwartą wygraną w bieżącym sezonie Serie A. W sobotni wieczór mistrzowie Włoch minimalnie pokonali Torino 3:2.

W pierwszych minutach potyczka Interu z Torino była bardzo wyrównana, ale wszystko popsuła czerwona kartka dla Guillermo Maripana w 20. minucie. Od tego momentu gospodarze mieli zdecydowaną przewagę i już w 25. minucie wyszli na prowadzenie za sprawą Marcusa Thurama. Francuz rozgrywał świetne zawody i dziesięć minut później dołożył swoje drugie trafienie. Torino jednak nie chciało złożyć broni i dosłownie chwilę później złapało kontakt po bramce Duvana Zapaty. Do przerwy mistrzowie Włoch minimalnie prowadzili 2:1, a na początku drugiej połowy wciąż byli zdecydowanie lepsi. Kapitalny był przede wszystkim Thuram, który w 60. minucie ustrzelił hat-tricka. Wynik gospodarzy mógł być jeszcze wyższy, ale wykazywali się oni bardzo dużą nieskutecznością. Torino natomiast w 86. minucie złapało kontakt, bo Nikola Vlasic pewnie wykorzystał rzut karny. Turyńczyków na więcej już nie było jednak stać i trzy oczka po zwycięstwie 3:2 trafiły na konto Interu.