Jagiellonia Białystok 1:1 Legia Warszawa – skrót meczu. Remis w hicie kolejki PKO Ekstraklasy! [WIDEO]

PKO Ekstraklasa - piłka

Remisem 1:1 zakończył się hit kolejki PKO Ekstraklasy pomiędzy Jagiellonią Białystok a Legią Warszawa. Prowadzenie białostoczanom w pierwszej połowie dał Jesus Imaz, a w drugiej połowie stan rywalizacji wyrównał Marc Gual.

W pierwszym połowie dzisiejszej potyczki zdecydowaną przewagę mieli gospodarze. Jagiellonia dążyła do prowadzenia i objęła go w 35. minucie za sprawą Jesusa Imaza. Do przerwy było to jedyne trafienie, a po przerwie mecz bardziej się wyrównał. Swoje okazje zaczęła mieć również Legia i w 67. minucie wyrównała po golu Marca Guala. W kolejnych chwilach obie drużyny miały jeszcze swoje sytuacje, ale żadna z nich nie potrafiła zadać decydującego ciosa. Hit kolejki pomiędzy Jagiellonią a Legią zakończył się więc remisem 1:1.