Jagiellonia w 2. rundzie el. LE na TVP Sport i sport.tvp.pl

W czwartek rozstrzygną się losy drużyn walczących o grę w fazie grupowej Ligi Europy. Jedną z nich jest Jagiellonia, której do awansu wystarczy bezbramkowy remis na własnym stadionie.  W ubiegłotygodniowej potyczce wicemistrzowie Polski zaprezentowali się bardzo pozytywnie i tylko przez brak […]

W czwartek rozstrzygną się losy drużyn walczących o grę w fazie grupowej Ligi Europy. Jedną z nich jest Jagiellonia, której do awansu wystarczy bezbramkowy remis na własnym stadionie. 

W ubiegłotygodniowej potyczce wicemistrzowie Polski zaprezentowali się bardzo pozytywnie i tylko przez brak skuteczności pod bramką rywali wynik po pierwszym meczu nie jest bardziej okazały. Druga część rywalizacji odbędzie się w Białymstoku i to powinien być duży atut podopiecznych Ireneusza Mamrota. – To nie będzie łatwy mecz. Nic nie dostaniemy za darmo. Będziemy jednak mogli liczyć na wsparcie swoich kibiców i musimy zagrać na tyle, aby cieszyć się z awansu – zapowiada przed meczem Marian Kelemen, bramkarz „Jagi”. W przypadku pokonania FK Gabali w następnej rundzie przeciwnikiem Jagiellonii będzie słynny Panathinaikos Ateny.

pasek2

CZWARTEK – 20 LIPCA 2017

20:25 Liga Europy UEFA – II runda kwalifikacji: JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – FK GABALA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

pasek2

About Adrian Wojdyło