Jagiellonia wreszcie się przełamuje: Jagiellonia Białystok 1:0 Widzew Łódź – skrót meczu (WIDEO)

Jagiellonia Białystok przerwała swoją serię sześciu porażek z rzędu i po bramce Afimico Pululu, pokonała Widzew Łódź 1:0.

Mamy zaledwie 63. sekundę meczu, a Angolczyk już cieszy się z gola. Po fenomenalnych piłkarskich spektaklach w Warszawie i Szczecinie, Białostoczanie również postanowili rozbudzić nasze apetyty na wyborne widowisko.

Tym razem jednak nic więcej się nie wydarzyło. No może oprócz czerwonej kartki, którą w 44. minucie wyłapał Alvarez (piłkarz Widzewa). Choć okazji strzeleckich nie brakowało, a obydwie drużyny tak naprawdę powinny wykorzystać jeszcze po jednej okazji, Jagiellonia pokonała na własnym stadionie Widzew, „tylko” 1:0. W tych okolicznościach i ostatnich problemach Jagiellonii, rozmiar wygranej nie ma jednak znaczenia. Nie ma wątpliwości, że doszło dziś do szalenie ważnego przełamania.