Juventus 1:0 Lazio – skrót meczu. Stara Dama wygrywa w samej końcówce! [WIDEO]

Juventus minimalnie pokonał Lazio 1:0 w meczu 8. kolejki Serie A. Stara Dama wygraną zapewniła sobie w 85. minucie, gdy gola samobójczego zdobył Mario Gila.

Juventus od samego początku spotkania miał dużą przewagę. Nie potrafił jej jednak zamienić na dogodne sytuacje bramkowe i nie zmieniła tego nawet czerwona kartka dla Alessio Romagnoliego w 24. minucie. Lazio dobrze się broniło i do przerwy udało mu się utrzymać bezbramkowy remis. W drugiej połowie przewaga Starej Damy była jeszcze większa, ale wciąż brakowało kropki nad i. Wydawało się więc, że podopieczni Thiago Motty się skompromitują i zremisują, ale w 85. minucie pomocną rękę wyciągnął do nich gracz Lazio, Mario Gila, który wpakował piłkę do własnej bramki. Ostatecznie to samobójcze trafienie dało turyńczykom wygraną 1:0 i awans na drugie miejsce w tabeli Serie A.