Juventus 1:1 Cagliari – skrót meczu: Wpadka faworytów! (WIDEO)

Juventus Turyn dość niespodziewanie remisuje na własnym terenie z Cagliari, w meczu 7. kolejki włoskiej Serie A.

Wynik 1:1 oznacza, że podopieczni Thiago Motty stracili dziś pierwszą bramkę w aktualnie trwającym sezonie ligowym. Choć przez defensywę Starej Damy nie były w stanie przebrnąć takie ekipy, jak AS Roma, czy Napoli, Cagliari przerwało dziś genialną serię Juventusu.

Bramka otwierająca dzisiejszy mecz, wpadła na konto gospodarzy. Do rzutu karnego podchodzi Dusan Vlahović i pewnie wykorzystuje swoją szansę. Po wszystkim, podczas celebracji, zespół z Turynu zebrał się na piękny gest w stronę kontuzjowanego Bremera, unosząc jego koszulkę w kierunku trybun.

88. minuta spotkania to jednak kolejna „jedenastka”, tym razem dla Cagliari i Razvan Marin również się w tej sytuacji nie pomylił. Minutę później, czerwoną kartkę obejrzał jeszcze Conceicao, więc Juventus kończył ten mecz w osłabieniu.