Juventus 3:1 PSV – skrót meczu (WIDEO)

Nowa edycja Ligi Mistrzów zostala oficjalnie rozpoczęta! W jednym z pierwszych wtorkowych spotkań, Juventus zmierzył się z rewelacją ostatnich miesięcy – holenderskim PSV Eindhoven.

Choć ekipa gości prezentuje ostatnio kosmiczną formę na holenderskich boiskach, na „Starą Damę” okazało się to zbyt mało. Co prawda sam przebieg spotkania był w miarę wyrównany, a kilka istotnych statystyk, jak chociażby posiadanie piłki, czy wymienione podania, przeważały na korzyść PSV, Juventus okazał się przede wszystkim dużo skuteczniejszy.

Trafieniem otwierającym rozgrywki, był od razu przepiękny gol Yildiza z 21. minuty meczu. Niesamowicie zakręcił tę piłkę 19-letni Turek!

Kolejne dwa ciosy również należały do drużyny z Turynu. Sześć minut po popisie Yildiza, bramkę na 2:0 zdobył McKennie.

W pierwszej połowie nic ciekawego już się nie wydarzyło, natomiast druga przyniosła ze sobą, zaledwie siedem minut po rozpoczynającym gwizdku, podwyższenie wyniku przez Gonzaleza. W trzeciej minucie doliczonego czasu, Saibari zdobył gola honorowego. 3:1 to ostateczny wynik spotkania.