Kolejne emocje z polskim szczypiorniakiem w TV

W tym tygodniu oprócz rywalizacji męskiej czeka nas także spotkanie w superlidze kobiet. Transmisje z rywalizacji męskiej przeprowadzi nSport+, natomiast rywalizację kobiet zobaczymy w TVP Sport. Emocje po świętej wojnie jeszcze nie opadły a już w tym tygodniu czekają nas […]

W tym tygodniu oprócz rywalizacji męskiej czeka nas także spotkanie w superlidze kobiet. Transmisje z rywalizacji męskiej przeprowadzi nSport+, natomiast rywalizację kobiet zobaczymy w TVP Sport.

Emocje po świętej wojnie jeszcze nie opadły a już w tym tygodniu czekają nas kolejne emocje. PGE Vive Kielce po heroicznym zwycięstwie w karnych teraz zmierzy się z KS Azoty Puławy. Czeka nas więc stracie pierwszej i czwartej drużyny tabeli a kiedy przychodzi mecz zespołów z górnej części tabeli emocje są gwarantowane. W ostatniej kolejce drużyna z Puław bez większych problemów pokonała Arkę Gdynia 37:32. Jednak ich ostatni forma jest mocno w kratkę. Dobre mecze przeplatają wpadkami i porażkami. W weekend natomiast czeka nas już kolejna kolejka PGNiG Superligi. A transmitowanym spotkaniem będzie starcie NMC Górnik ZabrzeSPR Chrobry Głogów. Obie drużyny są w górnej połówce tabeli i mają już praktycznie zapewnione miejsce do fazy play-off.

PGNiG Superlidze kobiet czeka nas ostatnia kolejka rundy zasadniczej. Najciekawszym spotkaniem 20. kolejki będzie rywalizacja MKS Perła Lublin z SPR Pogoń Szczecin. Obie drużyny już dawno zapewniły sobie udział w rundzie zwycięzców. A jedyną stawkę meczu będzie szansa wywalczenia pierwszego miejsca w tabeli przez Perłę Lublin. Ostatniej kolejce oba zespoły odniosły zwycięstwa.

ŚRODA – 13 MARCA 2019

20:00 PGNiG Superliga – 22. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Krzysztof Bandych – Sławomir Szmal (z Puław)
Reporter: Bartek Ignacik

20:10 PGNiG Superliga – 22. kolejka: KS AZOTY-PUŁAWY – PGE VIVE KIELCE na żywo

Komentarz: Krzysztof Bandych – Sławomir Szmal (z Puław)

PIĄTEK – 15 MARCA 2019

17:30 PGNiG Superliga – 22. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

17:40 
PGNiG Superliga – 22. kolejka: MKS PERŁA LUBLIN – SPR POGOŃ SZCZECIN na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

SOBOTA – 16 MARCA 2019

18:15 PGNiG Superliga – 23. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo


18:25 
PGNiG Superliga – 23. kolejka: NMC GÓRNIK ZABRZE – SPR CHROBRY GŁOGÓW na żywo

About 0a60d0xx