Kolejne mecze NHL w TVP Sport

Początek sezonu NHL przyniósł kilka ciekawych rozstrzygnięć. Przed polskimi kibicami kolejne emocje na tafli. W tym tygodniu stacja TVP Sport pokaże dwa  spotkania.  Pierwszym z nich jest spotkanie Tampa Bay Lightning – New York Islanders. Będzie to mecz drużyn z konferencji wschodniej. […]

Początek sezonu NHL przyniósł kilka ciekawych rozstrzygnięć. Przed polskimi kibicami kolejne emocje na tafli. W tym tygodniu stacja TVP Sport pokaże dwa  spotkania. 

Pierwszym z nich jest spotkanie Tampa Bay Lightning – New York Islanders. Będzie to mecz drużyn z konferencji wschodniej. Islanders przystąpią do tego spotkania jako czwarta drużyna, ze znakomitą serią siedmiu zwycięstw z rzędu. Tampa Bay Lightning gra w tym sezonie w kratkę i plasuje się w tabeli NHL za hokeistami z Nowego Jorku, którzy przed tym spotkaniem rozegrają jeszcze mecz wyjazdowy z New York Rangers.

Wspomniane wcześniej New York Rangers zagości w polskiej telewizji już w sobotę 2 listopada o 19:00 polskiego czasu. Rozegrają swój mecz z Nashville Predators. Nowojorczycy spisują się do tej pory poniżej oczekiwań, choć mają do rozegrania kilka zaległych spotkań. Czeka ich trudne zadanie, ponieważ ich rywale grają widowiskowy hokej z rewelacyjnym Szwajcarem Romanem Josim na czele. Predators ostatni mecz z New York Rangers przegrali 4-3.

 

SOBOTA – 2 LISTOPADA 2019

00:00 NHL – sezon zasadniczy: NEW YORK ISLANDERS – TAMPA BAY LIGHTNING na żywo
TVP Sport HD
 sport.tvp.pl

19:00 NHL – sezon zasadniczy: NASHVILLE PREDATORS – NEW YORK RANGERS na żywo
TVP Sport HD
 sport.tvp.pl

 

 

 

About Michał Dąbrowski

Piszę o sporcie, bo lubię.