Kolejny mecz Rhein-Neckar Loewen w Bundeslidze w Sportklubie

Początek sezonu w Bundeslidze i Lidze Mistrzów w wykonaniu Rhein-Neckar Loewen nie należą do udanych. Teraz mistrzowie Niemiec pojadą do Stuttgartu. W lidze Lwy wygrały 6 spotkania, ale przegrały najważniejszy mecz z Flensburgiem. Daje to im 4. miejsce w Bundeslidze […]

Początek sezonu w Bundeslidze i Lidze Mistrzów w wykonaniu Rhein-Neckar Loewen nie należą do udanych. Teraz mistrzowie Niemiec pojadą do Stuttgartu.

W lidze Lwy wygrały 6 spotkania, ale przegrały najważniejszy mecz z Flensburgiem. Daje to im 4. miejsce w Bundeslidze ze stratą 2 punktów do trójki liderów. W Lidze Mistrzów mistrzowie Niemiec przegrali z Mieszkowem Brześć i zremisowali z Pickiem Szeged. Męczyli się także w wygranych meczach z Celje i Kristianstad. Spotkanie z mistrzami Szwecji przyniosło inną ważną informację. Do zespołu Rhein-Neckar Loewen przybędzie utalentowany lewoskrzydłowy Jerry Tollbring.

Ostatni sezon drużyna Bittenfeld zwana wcześniej TBV Stuttgart zakończyła tuż nad strefą spadkową. W tym sezonie może być podobnie chociaż zespół ten obecnie jest na 12. miejscu w tabeli. Efektem tego jest aż 5 porażek i tylko 3 zwycięstwa z Bergischer, Hannoverem i Coburgiem. W spotkaniu z Rhein-Neckar Loewen Bittenfeld również nie jest faworytem.

ŚRODA – 19 PAŹDZIERNIKA 2016

20:15 Handball Bundesliga – 9. kolejka: TBV 1898 STUTTGART – RHEIN NECKAR LOWEN na żywo
Sportklub
Komentarz: Kamil Gapiński

About 0a60d0xx