Kolejorz nadal w kryzysie. Lech – Cracovia 1:1

W ostatnim spotkaniu 7. kolejki T-Mobile Ekstraklasy, Lech Poznań zremisował z Cracovią Kraków 1:1 (0:1). Gole w tym spotkaniu strzelali Kasper Hamalainen oraz Marcin Budziński. Mecz lepiej rozpoczęła drużyna gości. W 22. minucie na akcję indywidualną zdecydował się Marcin Budziński, […]

W ostatnim spotkaniu 7. kolejki T-Mobile Ekstraklasy, Lech Poznań zremisował z Cracovią Kraków 1:1 (0:1). Gole w tym spotkaniu strzelali Kasper Hamalainen oraz Marcin Budziński.

Mecz lepiej rozpoczęła drużyna gości. W 22. minucie na akcję indywidualną zdecydował się Marcin Budziński, który wbiegł w pole karne i posłał piłkę w długo róg bramki strzeżonej przez Krzysztofa Kotorowskiego. Lech odpowiedział jednak już na początku drugiej połowy. Tuż po wznowieniu gry świetne podanie od kolegi otrzymał Kasper Hamalainen, który minął bramkarza i skierował piłkę do pustej bramki.

Lech Poznań – Cracovia Kraków 1:1 (0:1)
Kasper Hamalainen 46` – Marcin Budziński 22`.

Lech: Kotorowski – Kędziora, Kamiński, Wilusz, Henriquez (40` Douglas) – Linetty, Jevtić, Lovrencics, Hamalainen (81` Formella), Pawłowski (69` Kownacki) – Ubiparip.
Cracovia: Pilarz – Rymaniak, Żytko, Marciniak – Covilo, Deleu, Cetnarski, Dąbrowski, Dialiba – Budziński, Nowak.

Żółte kartki: Kędziora, Linetty – Covilo.

Sędziował: Szymon Marciniak (Płock).