Kolejorz się nie zatrzymuje! Stal Mielec 0:2 Lech Poznań – skrót meczu

Meczem, który zakończył piątkowe zmagania w siódmek kolejce Ekstraklasy, było spotkanie lidera przeciwko ekipie, która ugrzęzła w strefie spadkowej: Stal Mielec kontra Lech Poznań, na stadionie w województwie podkarpackim.

Dwa szybkie ciosy zadane w 32. i 37. minucie spotkania zadecydowały o tym, że to Poznaniacy ostatecznie mogli cieszyć się ze zwycięstwa. Sam mecz nie został może całkowicie zdominowany, choć Lech wyraźnie przeważał, jednak Kolejorz przede wszystkim ponownie popisał się dobrą skutecznością, z czym w poprzednich latach niejednokrotnie miewał pewne problemy. Pierwsze trafienie wpadło na konto Dino Hoticia, natomiast pięć minut później coś od siebie dołożył nie kto inny, jak Mikael Ishak. Ostateczny wynik to zatem 0:2.