Kolstad 32:33 Industria Kielce – skrót meczu: Niesamowita końcówka! (WIDEO)

Industria Kielce pokonuje norweski Kolstad 33:32, w meczu 5. kolejki Ligi Mistrzów.

Cóż to było za widowisko! Choć wicemistrzowie Polski wywiązali się dziś ze swojej roli faworyta, mecz trzymał w napięciu do samego końca. Pierwsza połowa pokazała, że czeka nas dziś wyjątkowo zacięta rywalizacja. Choć w mecz lepiej weszli Norwegowie, ostatecznie przed przerwą na tabeli widniał rezultat 17:17. O ostatecznym rozstrzygnięciu zadecydowała sama końcówka – dziesięć sekund przed tym, jak wybrzmiała syrena sygnalizująca koniec rywalizacji, wydawało się, że wynik meczu ustalili gospodarze. Kolstad zdołało wówczas wyrównać, jednak po tym natychmiastowo z atakiem ruszyli Kielczanie i w ostatnim momencie wrzucili piłkę do pustej bramki.