Koncert pięknych goli! Atletico Madryt 3:0 Girona – skrót meczu (WIDEO)

W niedzielny wieczór, o godzinie 21:30, rozpoczął się mecz pomiędzy Atletico Madryt, a Gironą, w ramach drugiej kolejki La Ligi.

W samym meczu zdecydowanie skuteczniejsza okazała się drużyna z Madrytu – Atletico zwyciężyło na własnym stadionie 3:0, a w trakcie samego spotkania kibice mieli okazję obejrzeć bramki absolutnie wyjątkowej urody.

Pierwsza padła po uderzeniu Griezmanna. Francuz przymierzył bezpośrednio z rzutu wolnego i nie dał najmniejszych szans Paulo Gazzanidze.

Argentyńczyk w 48. minucie ponownie musiał wyjmować piłkę z siatki, jednak tym razem na listę strzelców wpisał się Marcos Llorente. Co za bomba Hiszpana!

Na koniec, w czwartej minucie bonusowego czasu gry, wynik na 3:0 ustalił Koke. Wcześniej wspomniany Llorente, tym razem zanotował asystę.

Atletico wygrywa zatem z trzybramkową przewagą, plasując się na czwartym miejscu w tabeli, z czterema punktami na koncie. Na przeciwnym biegunie Girona, która będzie teraz chciała jak najszybciej wydostać się ze strefy spadkowej – zawodnicy prowadzeni przez Michela zgromadzili dotychczas tylko jeden punkt.