Końcowe rozstrzygnięcia Pucharu Konfederacji na antenach TVP

Turniej w Rosji dobiega końca. W niedzielę dojdzie do spotkań o medale. O złoto powalczą Chile i Niemcy. Zanim jednak poznamy tryumfatora Pucharu Konfederacji, o godzinie 14:00 w Moskwie rozpocznie się spotkanie o trzecie miejsce. Zagrają w nim przegrani półfinałów: […]

Turniej w Rosji dobiega końca. W niedzielę dojdzie do spotkań o medale. O złoto powalczą Chile i Niemcy.

Zanim jednak poznamy tryumfatora Pucharu Konfederacji, o godzinie 14:00 w Moskwie rozpocznie się spotkanie o trzecie miejsce. Zagrają w nim przegrani półfinałów: Portugalia oraz Meksyk. Obie reprezentacje spotkały się ze sobą już w pierwszej kolejce turnieju. W ich spotkaniu padł remis 2:2. Ciężko wskazać faworyta tego meczu, chociaż wydaje się, że w lepszej sytuacji są Mistrzowie Europy. Warto jednak dodać, że w tym spotkaniu zagrają bez Cristiano Ronaldo, który został zwolniony ze zgrupowania kadry narodowej.

Mecz finałowy odbędzie się w Sankt Petersburgu. Reprezentacje Chile i Niemiec, podobnie jak drużyny walczące o brąz, także zagrały ze sobą w fazie grupowej. Podobnie jak w starciu Portugalii i Meksyku, tu także był remis (1:1). Faworyta spotkania należy upatrywać w ekipie mistrzów świata, która gładko wygrała swój półfinał. Na niekorzyść Chile działa fakt, że musiało rozgrywać w swoim meczu dogrywkę i rzuty karne.

NIEDZIELA – 2 LIPCA 2017

13:40 Puchar Konfederacji, Moskwa, Rosja – mecz o 3. miejsce: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

13:50 Puchar Konfederacji, Moskwa, Rosja – mecz o 3. miejsce: PORTUGALIA – MEKSYK na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

19:15 
Puchar Konfederacji, Petersburg, Rosja – Finał: STUDIO na żywo
*(od 19:30 także w TVP 2 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.pl

19:50 
Puchar Konfederacji, Petersburg, Rosja – Finał: CHILE – NIEMCY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

22:05
Puchar Konfederacji, Petersburg, Rosja – Finał: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

About Mariusz Kus