Końcówka, która rozbiła Pogoń: Cracovia 2:1 Pogoń Szczecin – skrót meczu (WIDEO)

Cracovia nie traci paliwa: zespół, który w zeszłym sezonie do końca walczył o utrzymanie w lidze, pokonał dziś 2:1 Pogoń Szczecin, w ramach ósmej kolejki PKO BP Ekstraklasy.

Już pierwsza połowa pokazała nam, że drużyna z Krakowa jest w tym momencie zwyczajnie lepiej dysponowana. Dobra akcja Cracovii w 20. minucie zostaje zwieńczona przez Maigaarda, który wpakował piłkę do pustej bramki.

Choć kibice ze Szczecina musieli trochę poczekać na to, aby podopieczni Roberta Kolendowicza jakkolwiek zaznaczyli swoją obecność w omawianym meczu, osiemnaście minut przed końcem podstawowego czasu, w stolicy województwa zachodniopomorskiego rozległ się huk, wywołany najprawdopodobniej przez spadający z serc kamień. Pachniało tutaj kolejną porażką, ale rzut rożny skutecznie wykończony przez Leo Borgesa sprawia, że na tabeli znów widnieje wynik remisowy.