Koniec I rundy w Enea Ekstralidze na żywo w nSport!

Ostatnia kolejka I rundy Enea Ekstraligi zapowiada się bardzo ciekawie, ponieważ na część drużyn może znacznie oddalić się od fazy play-off. Transmisje na żywo ze spotkań najlepszej żużlowej ligi świata oczywiście na kanałach sportowych nc+.

Do Torunia przyjeżdża drużyna FOGO Unii Leszno. Leszczynianie po fatalnych występach przed własną publicznością liczą na uzyskanie korzystnego wyniku na wyjeździe. Będzie to bardzo trudne, ponieważ zespół z miasta Kopernika łapie coraz wyższą formę co udowodnił w meczu w Częstochowie. Jak na razie na całej linii w zespole z Leszna zawodzi Nicki Pedersen. Duńczyk oskarżany jest o niekoleżeńską jazdę co mocno ja pokazują wyniki i ostatnie przepychanki w parkingu odbija się na atmosferze w zespole. Z kolei cała drużyna Unibaxu zaczyna jechać równo. Także zmiana trenera pokazała, że zespół może być monolitem mimo wielu indywidualności. Z pewnością faworytem jest zespół z Torunia, który na chwilę obecną dysponuje lepszym składem.

W drugim meczu, który będzie można obejrzeć na antenie nc+ będzie pojedynek Stali Gorzów z KantorOnline Włókniarz Częstochowa. „Lwy” borykające się z problemami finansowymi mają pojechać do Gorzowa w pełnym składzie mimo tego żużlowcom z pod Jasnej Góry będzie bardzo ciężko o 2 pkt. Gorzowianie już nie raz pokazali, że ich tor jest twierdzą nie do zdobycia. W Częstochowie martwi słaba forma lidera Walaska i beznadziejna jazda Jensena. Stal posiada wyrównany skład, który na czele z niedoleczonym Krzysztofem Kasprzakiem powinien odnieść łatwe zwycięstwo.

górny pasek

NIEDZIELA – 1 CZERWCA 2014

16:00 Enea Ekstraliga – 7. kolejka: STUDIO na żywo
nSport HD

Studio: Daria Kabała-Malarz (z Torunia)
Reporter: Jakub Zborowski

pasek
16:25
Enea Ekstraliga – 7. kolejka: UNIBAX TORUŃ – FOGO UNIA LESZNO na żywo
nSport HD
TSG TV2
Komentarz w nSport: Piotr Olkowicz (z Torunia)
Reporter w nSport: Jakub Zborowski

Komentarz w TSG TV 2: Mateusz Orłowski – Marek Pernal
pasek
18:30
Enea Ekstraliga – 7. kolejka: STUDIO na żywo
nSport HD

Studio: Gabriel Waliszko (z Gorzowa Wielkopolskiego)
Reporter: Michał Łopaciński

pasek
18:55
Enea Ekstraliga – 7. kolejka: STAL GORZÓW WIELKOPOLSKI – KANTORONLINE WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA na żywo
nSport HD
TSG TV2
Komentarz w nSport: Tomasz Dryła (z Gorzowa Wielkopolskiego)
Reporter w nSport: Michał Łopaciński

Komentarz w TSG TV 2: Mateusz Orłowski – Marek Pernal
pasek
22:00
Magazyn ENEA EKSTRALIGA na żywo
nSport HD
Studio: Marcin Majewski
górny pasek