KONKURS: Wejściówki do Multikina na finałowy mecz Ligi Mistrzów Real Madryt – Atletico Madryt

To już 7 lat jak Multikino i Liga Mistrzów łączą się we wspólnym projekcie promowania piłki na najwyższym poziomie. W najbliższy weekend, a dokładniej 28 maja 2016 o godz. 20.30, nc+ i Multikino przygotowały kolejną ofertę skierowaną do wielbicieli rozgrywek […]

To już 7 lat jak Multikino i Liga Mistrzów łączą się we wspólnym projekcie promowania piłki na najwyższym poziomie. W najbliższy weekend, a dokładniej 28 maja 2016 o godz. 20.30, nc+ i Multikino przygotowały kolejną ofertę skierowaną do wielbicieli rozgrywek Champions League UEFA. Tego wieczora na „wielkim ekranie” będziemy mieli możliwość śledzenia finałowego starcia Real Madryt – Atletico Madryt.

UEFA-Final-fb-ci

Ceny na to widowisko nie są jednorodne i zależna są od miejscowości w której znajduje się kompleks kinowy. Jak wygląda cennik?

Warszawa: normalny – 34 zł, ulgowy – 30 zł

Gdańsk, Gdynia, Kraków, Łódź (Silver Screen), Poznań, Rumia, Sopot, Wrocław: normalny – 33 zł, ulgowy – 29 zł

Pozostałe miasta: normalny – 32 zł, ulgowy – 28 zł.

Niepowtarzalna okazja aby obejrzeć mecz w wysokiej jakości High Definition jest również przed naszymi czytelnikami. Dzięki uprzejmości poznańskim Multikinom otrzymaliśmy wejściówki na to wydarzenie. Co należy zrobić aby otrzymać zaproszenie?

  1. Polubić fanpage taksiegra.com (https://www.facebook.com/taksiegracom/?fref=ts) oraz udostępnić ten post.
  2. Odpowiedzieć na pytanie : „Ile kompleksów Multikino znajduje się w Poznaniu oraz podać ich lokalizacje (nazwy).”

Na odpowiedzi, które prosimy przesyłać na adres m.lewandowski@taksiegra.com  czekamy do 25 maja do 23:59 . Do zwycięzców odezwiemy się drogą mailową 26 maja a także będą widoczni w komentarzu pod tym postem.

W puli mamy dwa podwójne zaproszenia do każdego Multikina zlokalizowanego w Poznaniu.

About Michał Lewandowski