Krzysztof Zimnoch przed największym wyzwaniem w karierze. Transmisja w Polsacie i Polsacie Sport

20 lutego odbędzie się kolejna gala organizowana przez Tomasza Babilońskiego i jego Babilon Promotions. Tym razem event odbędzie się w Legionowie, a daniem głównym będzie starcie Krzysztofa Zimnocha z Mike’m Mollo. Transmisja w Polsacie i Polsacie Sport.  Krzysztof Zimnoch stał […]

20 lutego odbędzie się kolejna gala organizowana przez Tomasza Babilońskiego i jego Babilon Promotions. Tym razem event odbędzie się w Legionowie, a daniem głównym będzie starcie Krzysztofa Zimnocha z Mike’m Mollo. Transmisja w Polsacie i Polsacie Sport. 

Krzysztof Zimnoch stał się szerzej rozpoznawalny poprzez bójkę z Arturem Szpilką do której doszło na konferencji przed galą Polsat Boxing Night II, której wydarzeniem wieczoru była walka Andrzeja Gołota z Przemysławem Saletą. Po tym czasie drogi obu bokserów znacząco się rozeszły. Bardziej medialny „Szpila” z miejsca dostał kilka intratnych, przede wszystkim finansowo, propozycji, a ostatnio nawet stoczył pojedynek o mistrzostwo świata w wadze ciężkiej. Zupełnie blakną przy tym sukcesy „Zimnego”, który stracił ponad 2 lata, lecząc kontuzję ręki. Najbliższym rywalem polskiego boksera będzie Mike Mollo, który ma za sobą dwa mordercze pojedynki ze wspomnianym już Szpilką. Nie ma co ukrywać, choć amerykański pięściarz wirtuozem pięściarstwa nie jest, to jednak będzie najgroźniejszym rywalem Krzysztofa Zimnocha. Mollo ma czym uderzyć i na pewno wyjdzie do ringu po zwycięstwo. Mimo wszystko, to Polak powinien zostać uznany za faworyta pojedynku, jednak musi zawalczyć o wiele lepiej i mądrzej niż w ostatnich bataliach z Mateuszem Malujdą, Oliverem McCallem czy Arturem Bińkowskim.

Poza tym pojedynkiem w Legionowie zobaczymy dwa inne, ciekawie zapowiadające się pojedynki. Uwagę zwraca zwłaszcza starcie Kamila Szeremety z Artemem Karpetsem. Obaj zawodnicy liczą, że w przyszłości zawalczą z wielkimi nazwiskami, obaj są niepokonani i pewni siebie. Choć to Ukrainiec stoczył w karierze więcej walk, to jednak bardziej wartościowo wygląda rekord Kamila Szeremety, który pokonał już m.in. Rafała Jackiewicza czy Paricka Mendy. Zresztą to Polak wygląda na lepszego zawodnika i to jego można uznać za faworyta potyczki. Jednego możemy być pewni. W tej batalii nie zobaczymy nokautu, bowiem obaj pięściarze to waciaki jakich mało.

Warto też zwrócić uwagę na starcie Andrzeja Sołdry z Sebastianem Skrzypczyńskim. Faworytem pojedynku jest oczywiście pierwszy z nich, jednak nie zapominajmy, że wraca on do ringu po bolesnej kontuzji nogi. A jego rywal ma to do siebie, że choć może wirtuozem nie jest, to serce w ringu zawsze zostawi…

Pełny fightcard gali w Legionowie
Krzysztof Zimnoch – Mike Mollo
Kamil Szeremeta – Artem Karpets
Andrzej Sołdra – Sebastian Skrzypczyński
Jordan Kukliński – Dennis Kronemann
Artur Nawrocki – Mateusz Gatek
Przemysław Zysk – Kamil Wybraniec
Patrik Kowoll – Siergiej Werwejko

pasek2

SOBOTA – 20 LUTY 2016

04:00 Golden Boy 2016: CARLOS MORALES – OMAR TIENDA na żywo
Fightklub

20:00 Gala boksu zawodowego, Legionowo: KRZYSZTOF ZIMNOCH – MIKE MOLLO na żywo
*(od 22:55 także w Polsat HD)
Polsat HDPolsat Sport HDIpla

pasek2

About 0a60d0xx