Kto zagra w finale w Lublinie? Półfinały Pucharu Polski w Polsacie Sport HD

Przed nami decydujące starcia w tegorocznym Pucharze Polski, w tym tygodniu poznamy uczestników wielkiego finału. Te prestiżowe rozgrywki są szansą dla klubów na grę w europejskich pucharach. Zapowiadają się niezwykłe emocje.

Legia Warszawa pewnie zmierza po tytuł Mistrza Polski. Stołeczna drużyna celuje jednak w podwójną koronę. Zdobycie Pucharu Polski będzie uzupełnieniem gabloty z trofeami przy Łazienkowskiej. Wojskowi nie potrafią jednak wygrać spotkania od trzech kolejek. Być może podopieczni Aleksandara Vukovicia przełamią się we wtorkowym starciu z Cracovią Kraków.  Pasy wciąż walczą o europejskie puchary w lidze, triumf w Pucharze Polski zapewni im bezpośrednie miejsce w tych rozgrywkach. Trener Michał Probierz wie jak wygrywać z Legią i na pewno przygotował tajny plan na to spotkanie. Kibice  w całej Polsce, ale zwłaszcza obydwu drużyn czekają na ten pojedynek.

Dzień później, w środę drugie półfinałowe starcie. Lech Poznań zmierzy się z Lechią Gdańsk. „Kolejorz” jest na fali. Po przerwie spowodowaną koronawirusem imponuje formą i jest  faworytem starcia z Lechią. Jednak nauczeni przeszłością wiemy, że puchary rządzą się swoimi prawami i wszystko może się wydarzyć. Późnym wieczorem dowiemy się kto zabukuje bilety do Lublina na wielki finał.

WTOREK – 7 LIPCA

19:00 Puchar Polski – 1/2 finału: STUDIO na żywo
*(również o 22:00)
Polsat Sport HDIpla
Studio: Przemysław Iwańczyk – Tomasz Hajto, Roman Kołtoń, Dariusz Wdowczyk

20:00 Puchar Polski – 1/2 finału: CRACOVIA – LEGIA WARSZAWA na żywo
Polsat Sport HDIpla

ŚRODA – 8 LIPCA

19:00 Puchar Polski – 1/2 finału: STUDIO na żywo
*(również o 22:00)
Polsat Sport HDIpla

20:00 Puchar Polski – 1/2 finału: LECH POZNAŃ – LECHIA GDAŃSK na żywo
Polsat Sport HDIpla