Kto zwycięzcą Pucharu Sześciu Narodów 2019? Ostatnia kolejka do zobaczenia w kanałach nc+

Do zakończenia obecnej edycji tego prestiżowego turnieju zostały nam już tylko trzy spotkania. Jednak nadal nie znamy kto zdobędzie to trofeum. Transmisje z ostatniej kolejki Pucharu Sześciu Narodów do zobaczenia w kanałach platformy nc+.  Przed ostatnią kolejkę tego prestiżowego turnieju, […]

Do zakończenia obecnej edycji tego prestiżowego turnieju zostały nam już tylko trzy spotkania. Jednak nadal nie znamy kto zdobędzie to trofeum. Transmisje z ostatniej kolejki Pucharu Sześciu Narodów do zobaczenia w kanałach platformy nc+. 

Przed ostatnią kolejkę tego prestiżowego turnieju, na końcowy triumf nadal mają aż trzy reprezentacje. Największe szanse na ten prestiżowy ma reprezentacja Walii. Walijczycy jako jedyni są niepokonani w tym sezonie rozgrywek, dzięki czemu plasują się na pierwszym miejscu z dorobkiem 16 punktów. Od upragnionego celu dzieli ich zaledwie jedno zwycięstwo. Jednak ich najbliższy rywal nie będzie łatwy a będzie nim reprezentacja Irlandii, która także cały czas ma szansę na zwycięstwo. Co za tym idzie obronę tytułu wywalczonego przed rokiem. Zwycięstwo Walii zapewni im nie tylko Puchar, ale także zdobycie wielkiego szlema, czyli zakończenie rozgrywek z kompletem zwycięstw. Oprócz Walii i Irlandii na końcowy triumf cały czas ma szansę i nadzieję reprezentacja Anglii. Anglicy muszą wygrać najbliższy mecz ze Szkocją oraz liczyć na korzystny dla nich wynik meczu Walia – Irlandia. Ponadto zobaczymy starcie Francji z Włochami.

SOBOTA – 16 MARCA 2019

13:25 Puchar Sześciu Narodów – 5. kolejka: WŁOCHY – FRANCJA na żywo


15:45 
Puchar Sześciu Narodów – 5. kolejka: WALIA – IRLANDIA na żywo


18:00 
Puchar Sześciu Narodów – 5. kolejka: ANGLIA – SZKOCJA na żywo

About 0a60d0xx