Lech Poznań 1:2 Motor Lublin – skrót meczu. Lublinianie sprawiają sensację! [WIDEO]

Lech Poznań z pierwszą ligową porażką od lipca. W spotkaniu 11. kolejki PKO Ekstraklasy Kolejorz uległ Motorowi Lublin 1:2.

Lech chciał wygrać ostatni mecz przed przerwą reprezentacyjną i wydawało się, że to osiągnie, bo udało mu się wyjść na prowadzenie w 24. minucie za sprawą Mikaela Ishaka. Minutę później jednak mieliśmy jednak remis, bo Bartosza Mrozka pokonał Samuel Mraz. Do przerwy w Poznaniu mieliśmy remis, a druga połowa kapitalnie rozpoczęła się dla beniaminka. Motor objął prowadzenie w 54. minucie po drugim trafieniu Mraza. Lech starał się doprowadzić do remisu, ale przez większość czasu walił głową w mur. Ostatecznie Motor wygrał 2:1 i trzy oczka trafiły na jego konto. Dla Lecha to pierwsza ligowa porażka od lipca. Wtedy to poznaniacy ulegli Widzewowi.