Legia Warszawa 1:0 Real Betis – skrót meczu. Warszawianie minimalnie lepsi od hiszpańskiego rywala! [WIDEO]

Paweł Wszołek | Legia Warszawa 2024

Legia Warszawa fantastycznie rozpoczęła nowy sezon Ligi Konferencji UEFA. W meczu 1. kolejki podopieczni Goncalo Feio pokonali Real Betis 1:0 po bramce Steve Kapuadiego.

Legia chciała wykorzystać fakt, że Real Betis do Warszawy przywiózł rezerwową kadrę i chciała dziś zapunktować. Warszawianie od samego początku toczyli więc wyrównany pojedynek z ofensywnymi sytuacjami z obu stron. Podopieczni Goncalo Feio okazali się jednak skuteczniejsi, bo w 42. minucie objęli prowadzenie po trafieniu Steve Kapuadiego. Do przerwy była to jedyna bramka, a w drugiej połowie przewagę miał Betis. Legia jednak mądrze się broniła i często uniemożliwiała hiszpańskiej drużynie tworzenie dogodnych okazji, a gdy już je drużyna z Sevilli miała, to zazwyczaj strzelała bardzo niecelnie. Ostatecznie wynik tej potyczki już się nie zmienił i trzy punkty trafiły na konto warszawian, którzy znakomicie rozpoczęli nowy sezon Ligi Konferencji UEFA.