Legia wygrywa hit po szalonym meczu!

Legia Warszawa pokonała Śląsk Wrocław po szalonym spotkaniu 4:3 i okazała się góra w starciu ochrzczonym hitem kolejki. Zdecydowaną przewagę na początku spotkania osiągnęli piłkarze Śląska, jednakże Warszawianie wyprowadzili jedną kontrę i za sprawą Miroslava Radovicia objęli prowadzenie w meczu. […]

Legia Warszawa pokonała Śląsk Wrocław po szalonym spotkaniu 4:3 i okazała się góra w starciu ochrzczonym hitem kolejki.

Zdecydowaną przewagę na początku spotkania osiągnęli piłkarze Śląska, jednakże Warszawianie wyprowadzili jedną kontrę i za sprawą Miroslava Radovicia objęli prowadzenie w meczu. Kilka minut później po dośrodkowaniu z rzutu rożnego precyzyjnym strzałem głową wykazał się Dossa Junior. Goście jednak nie powiedzieli ostatniego słowa i kilka chwil później kontaktową bramkę zdobył Sebastian Mila. Jeszcze przed przerwą ponownie po rzucie rożnym na listę strzelców wpisał się Junior i to miejscowi do przerwy prowadzili 3:1.

W drugiej odsłonie znów przewagę miał zespół Tadeusza Pawłowskiego i pięć minut po wznowieniu gry znów zbliżył się do Legii po trafieniu Roberta Picha. Po intensywnej walce gospodarze w ostatnich fragmentach meczu zdobyli czwarta bramkę, a znów autorem gola okazał się być Miro Radović. W doliczonym czasie gry Flavio Paixao po dośrodkowaniu Ostrowskiego jeszcze dał nadzieje przyjezdnym, ale ostateczne to Legia wygrała 4:3.

Legia Warszawa – Śląsk Wrocław 4:3 (3:1)
1:0 Radović 3′

2:0 Dossa Junior 22′