Liga Mistrzów: mistrz Polski zwycięski. Medyk – Glasgow 2:0!

W pierwszym meczu 1/16 finału Ligi Mistrzów kobiet, mistrz Polski, Medyk Konin pokonał Glasgow City 2:0. Za tydzień zostanie rozegrany mecz rewanżowy. Jak padały bramki? W 54. minucie bramkę strzeliła Ewa Pajor. Dostała dobre podanie na skraju pola karnego i […]

W pierwszym meczu 1/16 finału Ligi Mistrzów kobiet, mistrz Polski, Medyk Konin pokonał Glasgow City 2:0. Za tydzień zostanie rozegrany mecz rewanżowy.

Jak padały bramki? W 54. minucie bramkę strzeliła Ewa Pajor. Dostała dobre podanie na skraju pola karnego i wykorzystała sytuację sam na sam. 11 minut później było już 2:0. Aleksandra Sikora chciała dośrodkować piłkę w pole karne, ale uderzyła w taki sposób, że kompletnie zaskoczyła bramkarkę gości.

Medyk Konin – Glasgow City 2:0 (0:0)
Ewa Pajor 54, Aleksandra Sikora 65.

Medyk: Szymańska – Grzywińska (90+3 Szewczuk), Hercigonja-Moulton, Slavcheva, Konat – Sikora, Balcerzak (87` Matysik), Pakulska, Żigić (85` Kamczyk), Pajor – Gawrońska.

Glasgow: Alexander, Black, Nelson, McSorley, Docherty – O`Sullivan, McMurchie (68` Grant), Lappin, Love, Brown (82` McCulloch) – Marlborough (74` Fairlie).

Sędziowała: Sandra Bastos (Portugalia).